Online knihovna BOOKPORT

Studenti EUROPEAN INSTITUTE mají po celou dobu svého studia zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům, ze kterých mohou čerpat při psaní semestrálních a  závěrečných prací.

Jako bonus ke studiu získávají studenti bezplatný přístup do online knihovny BOOKPORT. V nabídce naleznou více jak 4000 titulů, které jsou v českém jazyce a stále přibývají další. Knihovna je zpřístupněna studentům EUROPEAN INSTITUTE, bez ohledu na obor nebo program manažerského studia MBA, MPA, MPH či LLM.

Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Kromě odborné literatury se studenti mohou těšit i na populárně naučnou literaturu, či světové novinky a bestsellery. Číst je možné jak na počítači, tak na tabletu či mobilním telefonu.

BOOKPORT poskytuje i mnoho zajímavých funkcí, jako například automatickou synchronizaci čtení skrz zařízení, pokročilé hledání knih napříč celou databází, vkládání a sdílení poznámek, vyznačování v textu a mnoho dalšího.

K online knihovně si lze nyní stáhnout i bezplatnou aplikaci, díky níž je možný přístup ke knihám i bez připojení k internetu.

Standardní knihovna

Naši studenti si mohou samozřejmě vypůjčit odbornou literaturu i tradičním způsobem. Seznam konkrétních knih, skript a výpůjční řád je každému studentovi k dispozici ve studentské sekci (iEDUCATION).