EUROPEAN INSTITUTE zajišťovala VIP ochranu předpremiéry filmu o spolupráci Míly FÜRSTOVÉ s Coldplay v pražském kině Dlabačov, Vernisáže výstavy MÍLA FÜRSTOVÁ – VŠECHNY MÉ ŘEKY v galerii MIRO a VIP banketu v Lindner Hotel Prague Castle.

Společnost EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION je tradičním partnerem Galerie MIRO a kromě jiného, zajišťovala VIP ochranu celé akce. Odpovědnost společnosti byla značná, protože večera se zúčastnilo mnoho významných osobností diplomatického, politického, kulturního i společenského života.

Vernisáže výstavy MÍLA FÜRSTOVÁ – VŠECHNY MÉ ŘEKY v galerii MIRO se zúčastnil jednatel EUROPEAN INSTITUTE Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M., který osobně pozdravil úspěšnou českou umělkyni Mílu FÜRSTOVOU společně s Felixem Slováčkem a dalšími vzácnými hosty.

Míla Fürstová patří do malé množiny českých umělců, kterým se podařilo prosadit v zahraničí. Její grafiky, tvořené technikou leptu se objevily například na bookletu kapely Coldplay. Její práce vlastní i britská královna.

Zdroj:
https://european-institute.cz/
http://www.furstova.com/
https://galeriemiro.cz/aktualni-vystava-2/