Vyjádření vybraných absolventů

www.european-institute.cz David Bohbot

David Bohbot, MBA (Izrael)

Izraelský bezpečnostní expert, odborník a instruktor
bojového um
ění Krav Maga.

Absolvent a lektor EUROPEAN INSTITUTE v oboru Crisis and Security Management. Je oficiálním konzultantem izraelské Akademie proti terorizmu, která školí všechny elitníjednotky izraelské armády a speciální jednotky z celého světa. Je aktív v židovské komunitěv Praze a má rabínsky titul.

Bylo mi ctí osobně poznat pána Vladislava Stanka, kolegu v bezpečnostní oblasti, který dokázal vybudovat velmi úspěšný mezinárodní institut s progresívními vzdělávacími metodami a proklientským přístupem.

www.european-institute.cz Katka Henekova primatorka 2

JUDr. Katarína Heneková, MBA (Slovenská republika)

Primátorka mesta Púchov

Som rada, že som sa v roku 2018 rozhodla študovať v rámci  postgraduálneho vzdelávacieho programu MBA – Business Management prostredníctvom EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE, pretože toto štúdium mi ukázalo v živote nové možnosti, ktoré som využila a stále využívam vo svojom živote. Hocim právnické vzdelanie, rozhodla som sa pre busineess management, a to z dôvodu, že ide o ďalšiu pre mňa nie moc známu oblasť, ktorá mi však otvorila ďalšie možnosti v živote, zvýšila kvalifikáciu a v neposlednom rade mi práve absolvovanie tohto štúdia veľmi pomohlo pri predvolebnej kampani do komunálnych volieb  2018, v rámci ktorej kampane som aplikovala aj poznatky nadobudnuté na prednáškach lektorov v  rámci EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE. Ďakujem a prajem veľa úspechov a spokojných a vzdelaniuchtivych záujemcov o štúdium.

Kmec

plk. Mgr. Bc. Lukáš Kmec, MBA (Česká republika)

rada – vedoucí Oddělení přípravy a řízení jednotek ZÚ HZS ČR
je jedním z lektorů EUROPEAN INSTITUTE v Praze.

Vystudoval Lékařskou fakultu Ostravské univerzity na katedře urgentní medicíny a forenzních věd. Později studoval na Cevro Institutu v Praze obor Bezpečnostní studia a je také úspěšným absolventem manažerského postgraduálního programu MBA v oblasti Krizového managementu na EUROPEAN INSTITUTE.

Nyní pracuje na pozici vedoucího oddělení přípravy a řízení jednotek u Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru České republiky. Přednáší v několika různých institucích, odborných i specializačních kurzech. V minulosti sloužil několik let u 4. brigády rychlého nasazení AČR, konkrétně u výsadkového praporu v Chrudimi, se kterým se účastnil mise KFOR v Kosovu.

Oceňuji profesionální přístup vedení i týmu EUROPEAN INSTITUTE, i proto jsem se po absolvovaní programu MBA – Crisis Management rozhodl přijat nabídku ke spolupráci v oblasti lektorské činnosti.

www.european-institute.cz Lucian Besterci

JUDr. Lucián Besterci, PhD, LL.M., MBA . (Slovenská republika a Rumunsko)

vrcholový manažér působící v pojišťovnictví

Jako absolvent postgraduálních studií programů MBA a LL.M. na EUROPEAN INSTITUTE oceňuji profesionální přístup generálního ředitele pana Vladislava Stanka, který dokázal vybudovat velmi úspěšný mezinárodní institut s progresívními vzdělávacími metodami a špičkovým týmem lektorů z praxe i akademické půdy.

“EUROPEAN INSTITUTE mi jako lektorovi umožnil odevzdávat manažérske zkušenosti úspěšným odborníkům z praxe i z veřejného sektoru.”

www.european-institute.cz Radovan Bacik

doc. PhDr. Radovan Bačík PhD., MBA, LL.M. (Slovenská republika)

vedouci Katedry marketingu a mezinárodního obchodu FM PU
člen Správní rady PU v Prešově a jednatel eXclusive marketing s.r.o.

Jsem velice rád, že mimo akademické půdy, můžu odevzdávat své znalosti z oblasti marketingu, ale i samotnépodnikatelské činnosti, právě kolegům, kteří jsou přínosem a obohacením i pro mne samého.  EUROPEAN INSTITUTE vnímám jako moderní a progresívní instituci skládají se z odborníků ve svém oboru.