O nás

T. G. Masaryk – první prezident Československé republiky:
„Nebát se a nekrást“.

M. R. Štefánik – generál a zakladatel Československé republiky:
„Ja sa prebijem, lebo sa prebiť chcem“.

www.european-institute.cz Konference v Senatu CR (2)

Chcete byť úspešní?

Studujte MBA, MPA, MPH a LL.M na EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE!

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION  z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2021 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě.
Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě, sponzorství Mistrovství světa IPCA hendikepovaných v šachu, dlouhodobé podpoře českého a slovenského šachu.
Dne 28. 10. 2018 EUROPEAN INSTITUTE zorganizovala mezinárodní konferenci, pietní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, VIP šachovou simultánní partii s velmistrem Sergeiem Movsesianem v Muzeu TGM v Lánech, promoce absolventů a  tradiční oslavy státního svátku vzniku samostatné Československé republiky, kde si pro své klienty a partnery připravila k 100. výročí exkluzivní program v divadle Semafor – slavnostní představení ,,Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s legendárním mistrem Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MPH (Master of Public Health) a LL.M. (Master of Laws). Nově od Od 9/2020 programy doktoranské.  DBA – Doctor of Business Administration je profesně vzdělávací program, který posouvá vědomostní laťku účastníků na nejvyšší možnou úroveň. Formou nadstavby titulu MBA, nebo vysokoškolského vzdělání II. stupně, program účastníkům poskytuje nadstandardní rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností. Dále DPA – Doctor of Public Administration, DrPH – Doctor of Public Health a LL.D. -Doctor of Laws.

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

Bc. Ing. Vladislav STANKO, DPA, MBA, LL.M.
Zakladatel a Managing Director for EU, Serbia and Russia
EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION v Praze, ČR

Vladislav Stanko se narodil v roce 1974 v Košících, v nekrásnějším městě Slovenské republiky.
Je absolventem Žilinské univerzity v Žiline, fakulty speciálního inženýrství, v oboru Bezpečnostní management, absolventem studia DPA, MBA a LL.M. s mezinárodním diplomem IES – London a momentálně externím doktorandem na Fakultě managementu Prešovské univerzity v Prešove v oboru Management (Ph.D.).
Vladislav Stanko je Managing Director EUROPEAN INSTITUTE v Praze a vedoucím organizační složky EUROPEAN INSTITUTE v Žiline. Je předseda klubu Spoločnosti Generála Milana Rastislava ŠTEFÁNIKA v Praze. Je členem bezpečnostní sekce Hospodářské komory České republiky, členem vzdělávací sekce Hospodářské komory České republiky, členem České manažerské asociace – ČMA.
Od prosince 2018 poslanec města Košice a MČ Košice – Dargovských hrdinov v Slovenské republice. Působí v komisích vzdělávaní, kultury, sportu, národnostních menšin, veřejného pořádku, životného prostředí a výstavby, v radách škol a jako kontrolní orgán v MRAK, o.z. Medical Rescue Association v Košicích.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Moje první společnost byla v ČR založena zakladatelskou listinou dne 28. 10. 2008 v době kulminace světové hospodářské krize. Datum byl vybrán záměrně, poněvadž jsme společnost, která ctí odkaz 1. Československé republiky, osobnosti jako prezident T. G. Masaryk, generál M. R. Štefánik, Antonín a Tomáš Baťa a další, i proto každým rokem organizujeme v Muzeu TGM v Lánech a v divadle SEMAFOR oslavu státního svátku ČSR. Za jedenáct let působení v rámci facility, security a reality jsme se na trhu etablovali a získali významné klienty jako například Česká národní banka, Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Národní památkový ústav, Státní zámek Sychrov, Galerie MIRO a mnoho dalších.
Od roku 2012 se naše aktivity zaměřili na oblast vzdělávání. Podařilo se nám vybudovat mezinárodní EUROPEAN INSTITUTE v Praze, který se specializuje na vzdělávaní podnikatelů, manažerů komerčních subjektů, ale i představitelů veřejné a státní správy postgraduálním manažerským studiem přednostně v oborech právo, ekonomika, marketing, ekonomický, krizový a bezpečnostní management. Kromě vzdělávací, poradenské, publikační a vydavatelské činnosti poskytujeme též kvalitní manažerské vzdělávání v podobě profesních kurzů, zkoušek odborné způsobilosti a studia MBA, MPA, MPH a LL.M. v kooperaci s mezinárodní certifikační autoritou IES – London. Plánujeme realizovat žádost na MŠMT o akreditaci vysoké školy a studijních programů. V současnosti mimo ČR působíme i v SR, v Evropsky unii, ale i v Srbsku, od roku 2019 v Ruské federaci a plánujeme další nové pobočky.

Doufám, že se jednou budu moci ohlédnout a hrdě vyprávět o svých začátcích i úspěších.

Mé tajemství úspěchu je především pevná vůle, zodpovědnost a pracovitost, schopnost vést a motivovat lidi. Musíte mít jasnou vizi, poslání a hlavně strategii.