O nás

T. G. Masaryk – první prezident Československé republiky:
„Nebát se a nekrást“.

M. R. Štefánik – generál a zakladatel Československé republiky:
„Ja sa prebijem, lebo sa prebiť chcem“.

www.european-institute.cz Konference v Senatu CR (2)

Chcete byť úspešní?

Studujte MBA, MPA, MPH a LL.M na EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE!

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION  z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě.
Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě, sponzorství Mistrovství světa IPCA hendikepovaných v šachu, dlouhodobé podpoře českého a slovenského šachu.
Dne 28. 10. 2018 EUROPEAN INSTITUTE zorganizovala mezinárodní konferenci, pietní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, VIP šachovou simultánní partii s velmistrem Sergeiem Movsesianem v Muzeu TGM v Lánech, promoce absolventů a  tradiční oslavy státního svátku vzniku samostatné Československé republiky, kde si pro své klienty a partnery připravila k 100. výročí exkluzivní program v divadle Semafor – slavnostní představení ,,Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s legendárním mistrem Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MPH (Master of Public Health) a LL.M. (Master of Laws).

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

Bc. Ing. Vladislav STANKO, DPA, MBA, LL.M.
Zakladatel a Managing Director for EU, Serbia and Russia
EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION v Praze, ČR

Vladislav Stanko se narodil v roce 1974 v Košících, v nekrásnějším městě Slovenské republiky.
Je absolventem Žilinské univerzity v Žiline, fakulty speciálního inženýrství, v oboru Bezpečnostní management, absolventem studia MBA a LL.M. s mezinárodním diplomem IES – London a momentálně externím doktorandem na Fakultě managementu Prešovské univerzity v Prešove v oboru Management (Ph.D.).
Vladislav Stanko je Managing Director EUROPEAN INSTITUTE v Praze a vedoucím organizační složky EUROPEAN INSTITUTE v Žiline. Je předseda klubu Spoločnosti Generála Milana Rastislava ŠTEFÁNIKA v Praze. Je členem bezpečnostní sekce Hospodářské komory České republiky, členem vzdělávací sekce Hospodářské komory České republiky, členem České manažerské asociace – ČMA.
Od prosince 2018 poslanec města Košice a MČ Košice – Dargovských hrdinov v Slovenské republice. Působí v komisích vzdělávaní, kultury, sportu, národnostních menšin, veřejného pořádku, životného prostředí a výstavby, v radách škol a jako kontrolní orgán v MRAK, o.z. Medical Rescue Association v Košicích.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Moje první společnost byla v ČR založena zakladatelskou listinou dne 28. 10. 2008 v době kulminace světové hospodářské krize. Datum byl vybrán záměrně, poněvadž jsme společnost, která ctí odkaz 1. Československé republiky, osobnosti jako prezident T. G. Masaryk, generál M. R. Štefánik, Antonín a Tomáš Baťa a další, i proto každým rokem organizujeme v Muzeu TGM v Lánech a v divadle SEMAFOR oslavu státního svátku ČSR. Za jedenáct let působení v rámci facility, security a reality jsme se na trhu etablovali a získali významné klienty jako například Česká národní banka, Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Národní památkový ústav, Státní zámek Sychrov, Galerie MIRO a mnoho dalších.
Od roku 2012 se naše aktivity zaměřili na oblast vzdělávání. Podařilo se nám vybudovat mezinárodní EUROPEAN INSTITUTE v Praze, který se specializuje na vzdělávaní podnikatelů, manažerů komerčních subjektů, ale i představitelů veřejné a státní správy postgraduálním manažerským studiem přednostně v oborech právo, ekonomika, marketing, ekonomický, krizový a bezpečnostní management. Kromě vzdělávací, poradenské, publikační a vydavatelské činnosti poskytujeme též kvalitní manažerské vzdělávání v podobě profesních kurzů, zkoušek odborné způsobilosti a studia MBA, MPA, MPH a LL.M. v kooperaci s mezinárodní certifikační autoritou IES – London. Plánujeme realizovat žádost na MŠMT o akreditaci vysoké školy a studijních programů. V současnosti mimo ČR působíme i v SR, v Evropsky unii, ale i v Srbsku, od roku 2019 v Ruské federaci a plánujeme další nové pobočky.

Doufám, že se jednou budu moci ohlédnout a hrdě vyprávět o svých začátcích i úspěších.

Mé tajemství úspěchu je především pevná vůle, zodpovědnost a pracovitost, schopnost vést a motivovat lidi. Musíte mít jasnou vizi, poslání a hlavně strategii.