MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE IES - LONDON

Naše vzdělávací instituce je certifikovaná u mezinárodní certifikační autority International Education Society – London.
Zásadním benefitem studia na EUROPEAN INSTITUTE je, že jeho úspěšní absolventi obdrží k diplomu s příslušným profesním titulem i mezinárodní certifikát IES - London, který je celosvětově akceptován. IES dosud vydala přes 55.000 mezinárodních certifikátů, které jejich držitelé uplatnili nejen v evropských zemích, ale i v USA, Kanadě, Austrálii či v asijských zemích.

ÚSPĚŠNÁ BUDOUCNOST

Vice jako 70% našich absolventů uvádí, že mají po absolvování studia MBA vyšší hodnotu pro firmu, nebo úřad kde pracují.
75 % absolventů uvádí, že se jim díky studiu MBA rozšířila síť jejich profesních kontaktů.
80 % absolventů po zisku MBA titulu pociťuji konkurenční výhodu na trhu práce vůči lidem s pouze akademickým VŠ titulem.

DÁRKY KE STUDIU

Naší studenti získají mimo vzdělání také tablet, VIP vstupenky do divadla Semafor a budou v losování o pobyt v Londýně.

V rámci studia jako bonus získávají studenti bezplatný přístup do online knihovny BOOKPORT. V nabídce naleznou více jak 5 200 titulů, které jsou v českém jazyce a stále přibývají další. Knihovna je zpřístupněna studentům EUROPEAN INSTITUTE, bez ohledu na obor nebo program manažerského studia MBA, MPA, MPH či LLM.

KLIENTSKÝ SERVIS

Poskytujeme komplexní klientský servis. Každá studijní skupina má kapacitu minimálně 5 a maximálně 12 studentů. Lektor tak má prostor věnovat se studentům individuálně s možností diskuze k danému tématu. Zajistíme vám nadstandardní studijní prostředí, včetně občerstvení během výuky. U nás nejsou žádné další poplatky za náhradní termín zkoušky, nebo za prodloužení standardní délky studia. Cena je konečná včetně zajištění obhajob a slavnostních promocí.