Již třetím rokem se konal v Obecním domě v Smetanově síni velkolepý, luxusní, ale zároveň příjemně „rodinný“ Český ples pod taktovkou manželů Duškových a jejich KV Art production.

Českého plesu se osobně zúčastnil majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague a poslanec Košic, pan Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M., který jako partner plesu věnoval do bohaté tomboly voucher na prestižní manažerské studium MBA, MPA, MPH a LL.M.

Kromě partnerů majitele zámku Berchtold JUDr. Václava Růžičky, majitele Galerie MIRO Dr. Mira Smoláka a ředitele Miss ČR i majitele společnosti MIRONET Ing. Róberta Novotného, které pan Stanko přizval ke svému stolu, na Českém plese po jeho boku stály nádherné dámy, slečna Nikola Kokyová, Miss české republiky 2019 a slečna Iveta Maurerová, Miss České republiky 2018, které společně s panem Stankem odevzdali voucher výherkyni losované tomboly.

V rámci precizně vybraného programu, kdy ochranka firmy pana Stanka – EUROPEAN SPECIAL SERVICES, doprovázela na pódium paní Hanku Zagorovou a zajištovala ochranu VIP osobností, se také konala charitativní dražba 3 vyjímečných cen, kdy pan Stanko vydražil za 180tisíc korun českých šaty od světového návrháře Osmany Laffitu, které budou speciálně ušity na přání. Výtěžek z tomboly šel jako každoročně na dobrou věc a to 3 nemocným dětem.

Celým večer provázeli moderátoři Jan Čenský a Iveta Vítová Lutovská, o hlavní taneční zábavu se postaral především BOOM!BAND, dále vystoupil Petr Janda, Dan Hůlka, Ondřej Ruml a další špičkoví umělci.
Atmosféra byla nepopsatelná a nejde jinak říct, že díky organizátorům se nejedna dáma cítila jako opravdová královna.
Děkujeme a těšíme se na další ročník

Zdroj:
EUROPEAN INSTITUTE Prague
https://www.european-institute.cz/
https://www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation/

EUROPEAN SPECIAL SERVICES
www.european-services.cz

Rozjuchaný Český ples:
https://www.blesk.cz/…/rozjuchany-cesky-ples-kdo-se-na-park…

https://www.blesk.cz/…/celebrity-ce…/937778/cesky-ples-2020…

https://www.blesk.cz/…/hrisny-cesky-ples-jake-slavne-krasky…

TV SEVERKA – Žilinský Bašavel
https://www.youtube.com/watch?v=D-6ypw6KFmc

Poslanci mesta Košice získali titul MBA na European Institute so sídlom v Prahe. Jeho majiteľom je ďalší mestský poslanec Vladislav Stanko (nezávislý).
https://kosicednes.sk/…/poslanci-ziskali-tituly-na-institu…/