Poslanec Košic Vladislav Stanko vydražil Alexovho anděla

Speciální host EUROPEAN INSTITUTE Felix Slováček šokoval Košice

 

Dne 28.2.2020 se konala v DoubleTree by Hilton Košice každoroční slavnostní událost „ŠOK – Športová osobnosť Košic“. Při této prestižní příležitosti nesměl chybět ani EUROPEAN INSTITUTE Prague, který byl hrdým partnerem této akce a na osobní pozvání majitele i poslance Košíc p. Vladislava Stanka vystoupila na ŠOKu československá legenda p. Felix Slováček, který publikum doslova oslnil a příjemně šokoval.

 

Večer se nesl ve znamení sportovních hvězd a Laureáty pro ŠOK 2019 v následujících kategoriích se stali:

Legenda: Attila Boris (zápasení, in memoriam), Roman Poláčik (vodní pólo), Juraj Žuffa (basketbal)

Naděje: Zuzana Paňková (kanoistika), Samuel Saxa (vodní lyžovanie), Giovanni Slanec (taekwondo)

Masters: Karol Hingis (tenis)

Športovní kolektiv: Volejbalový klub KDS šport Košice

Handicapovaný sportovec: Eva Jurková (stolní tenis).

 

V TOP 10 se umístili následující sportovci: František a Miriam Bérešovci (taneční šport), Erik Černák (hokej), Alexandra Filipová (kickbox), Lukáš Horváth (hokejbal), Patrik Hruščák (házená), Renáta Karabová (in-line bruslení), Patrik Koch (lední hokej), Janka Kurucová (vodní pólo), Patrik Lamanec (volejbal), Tibor Sahajda (atletika).

 

Absolutním vítězem se pak stal Tibor Sahajda, nejlepší slovenský vytrvalec roku 2019, kterému srdečně gratuloval majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague, poslanec Košíc a člen komise sportu p. Vladislav Stanko a PR Manager EUROPEAN INSTITUTE sl. Olga Oliwye Soukupová a zároveň mu předali hlavní cenu, poukaz na studium postgraduálního manažerského programu MBA, MPA, MPH a LL.M. s mezinárodní certifikaci IES London v hodnotě 120.000 CZK dle vlastního výběru.

 

Vrcholem večera byla také charitativní dražba umělecké plastiky od akademického sochaře Jána Leška s názvem „Alexov anjel“.  Celý výtěžek z dražby putoval malému chlapci Alexi Brdárskému, který trpí spinální svalovou atrofií, která vede k postupnému úbytku svalových buněk, díky které ztrácí schopnost pohybu.

Tuto dražbu podpořil i majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague a poslanec Košíc p. Vladislav Stanko, který se zapojil do charitativní dražby a následně se stal hrdým majitelem umělecké plastiky od akademického sochaře Jána Leška s názvem Alexov anjel.

 

Děkujeme všem organizátorům a speciálně p. Branislavu Koniarovi za to, že měl odvahu a výdrž spustit a dlouhodobě organizovat tuto prestižní akci pro ocenění špičkových sportovců a reprezentantů.

 

Všem vítězům srdečně gratulujeme a těšíme se na další ročník.

 

Dodatek:

Majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague a poslanec Košic p. Vladislav Stanko, který vlastní poslední obraz mistra p. Karla Gotta (vydražil ho pro charitativní účely na Evropských cenách TREBBIA na Pražském hradě) poskytl v DoubleTree by Hilton Košice společně s mistrovým dlouholetým přítelem p. Felixem Slováčkem rozhovor pro slovenské média k obrazu Karla Gotta.

 

EUROPEAN INSTITUTE Prague připravil pro všechny hosty ŠOKu speciální slevu 30% na studium postgraduálního manažerského programu MBA, MPA, MPH a LL.M do 31.3.2020!

Zdroj:

EUROPEAN INSTITUTE Prague

https://www.european-institute.cz/

https://www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation/

https://www.instagram.com/european_institute_education/

 

Poslanci mesta Košice získali titul MBA na European Institute so sídlom v Prahe. Jeho majiteľom je ďalší mestský poslanec Vladislav Stanko (nezávislý).

https://kosicednes.sk/tema-dna/poslanci-ziskali-tituly-na-institute-svojho-kolegu/

 

EUROPEAN INSTITUTE a poslanec Košíc Vladislav Stanko  hl. partnerem ankety SLOVENKA roka

http://slovenka.zenskyweb.sk/clanok/45538-spoznali-sme-nominantky-aktualneho-rocnika-ankety-slovenka-roka

 

 

Vlado Stanko v novom klipe Ivana Biča – Unavený:

https://www.youtube.com/watch?v=T5XTibuHD20

 

EUROPEAN INSTITUTE a poslanec Košíc hl. partnerom Žilinského bašavelu:

TV SEVERKA – Žilinský Bašavel

https://www.youtube.com/watch?v=D-6ypw6KFmc&t=159s

 

EUROPEAN INSTITUTE a poslanec Košíc Vladislav Stanko hl. partnerem Českého plesu:

https://www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation/

https://www.magazininspirace.cz/vitezky-miss-cr-na-ceskem-plese-ktera-z-nich-dostane-vydrazene-saty-od-osmanyho-laffity?fbclid=IwAR3F3GTKq3E6PmHOtbflT97mV06TaRvxNnWBTEyUjXLBVGuO9JGqSFFprIM

 

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/633357/rozjuchany-cesky-ples-kdo-se-na-parketu-neudrzel-faltynek-s-rozevlatou-blondynou-trsajici-miliardar-vasen-vignerove-i-venduly.html

 

https://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/937778/cesky-ples-2020?foto=51

 

OSLAVA ZALOŽENÍ SAMOSTATNÉ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY – 101. VÝROČÍ

http://www.nss.cz/oslava-zalozeni-samostatne-ceskoslovenske-republiky-%E2%80%93-101.-vyroci

 

Tradiční oslava republiky

https://www.thebusinesssoiree.com/clanek/tradicni-oslava-republiky

 

Mistr Karel Gott získal mezinárodní cenu TREBBIA. Košický poslanec, podnikatel a filantrop Vladislav Stanko vydražil na Pražském hradě obraz Juraje Jakubiska

https://www.securitymagazin.cz/security/mistr-karel-gott-ziskal-mezinarodni-cenu-trebbia-kosicky-poslanec-podnikatel-a-filantrop-vladislav-stanko-vydrazil-na-prazskem-hrade-obraz-juraje-jakubiska-1404063498.html

 

Dne 9.12.2019 zajistil Vladislav Stanko pro žáky 1. stupně ZŠ Krosnianska 2 a ZŠ Krosnianska 4 v Košicích z MČ Dargovských hrdinů divadelní představení v Bábkovem divadle v Košicích.

 

 

Na zakladě veřejného příslibu daného na Zastupitelství města Košice v 12/2019 (+ výzvy, aby se připojili i další poslanci) Vladislav Stanko daroval na účet města Prešov v souvislosti s tragédii v bytovém domě 13.12.2019 1x měsíční plat poslance města Košic.

 

a podpořil mnoho dalších charitativních, společenských a sportovních akcí…