Dne 17.ledna 2020 se v hotelu Holiday Inn v Žilině uskutečnil první ročník Žilinského baševelu pod taktovkou Agentury Bossa Media, kde se moderátorování zhostil přímo majitel a organizátor celé události p. Michal Bohúň.

Jednatel a majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague p. Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M. do tomboly věnoval jako hlavní cenu poukaz na prestižní manažerské studium MBA, MPA, MPH a LL.M. v hodnotě 120.000,- Kč / 4800€ a zároveň byl náš EUROPEAN INSTITUTE hrdým partnerem tohoto luxusního plesu.

Bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska a znamená to oslava, tudíž fenomenální Cimbals Brothers byli tou správnou volbou, které střídal a do brzkých ranních hodinách bavil DJ Mirec. Ozdobou večera byly bezesporu krásné dámy z My Girls dance group.

V rámci vyhlašovaní tomboly poté na podiu pan Vladislav Stanko nejen že zachytil vítězný letící lístek, ale i předal společně s vedoucí studijního oddělení ČR pí. Ing. Hanou Sem Kalinovou a vedoucí studijního oddělení SR sl. Veronikou Majerovou, přenosný poukaz na prestižní manažérské studium MBA, MPA, MPH a LL.M.. s tím, že jak vítěz, tak i další zájemci o studium si můžou vybrat jestli budou studovat v Praze, nebo na naší pobočce v Žilině v rámci celé SR.

Vítězi srdečně gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Zdroj:
EUROPEAN INSTITUTE Prague
https://www.european-institute.cz/
https://www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation/

TV SEVERKA – Žilinský Bašavel
https://www.youtube.com/watch?v=D-6ypw6KFmc

Poslanci mesta Košice získali titul MBA na European Institute so sídlom v Prahe. Jeho majiteľom je ďalší mestský poslanec Vladislav Stanko (nezávislý).
https://kosicednes.sk/…/poslanci-ziskali-tituly-na-institu…/

Bossa Media
https://www.bossamedia.sk/