Jako každý rok i letos tomu nebylo jinak. Slavnostní promoce absolventů EUROPEAN INSTITUTE se konali 4.7.2020 v proslulé Galerii Miro, které je majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague a poslanec města Košic Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M., dlouholetým partnerem a sponzorem. I když letos byla celková situace ovlivněna pandemií ve světě, kterou způsobil virus Covid 19, rozhodně to nezabránilo, aby se zde sešli absolventi z celé České republiky, Slovenska i zahraničí.

 

Slavnostní proslovy k absolventům a hostům pronesli: rektor Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M., členové grémia a lektoři: Doc. et. Doc. MUDr. Eliška Kubíková, PhD., MPH, plk. v.v., JUDr. RNDr. Vlastislav Man, MBA, plk. Mgr. Bc. Lukáš Kmec, MBA a majitel Galerie MIRO Dr. Miro Smolák. Poděkování za absolventy prezentoval Ivan Fuljer, MPH.

 

Po slavnostním aktu v prostorách galerie, která se nachází v překrásném kostelu sv. Rocha nad Pražským hradem,  se představila československá legenda Felix Slováček a jeho saxofon. Před jeho vystoupením  kostelem zněly nádherné tóny muzikálových písní slovenské zpěvačky a herečky Petry Maxinové a hluboký hlas Jozefa Maka z FS Horehronských chlopů.

 

V rámci programu slavnostních promocí byl představen nový charitativní projekt EUROPEAN INSTITUTE nadační fond EDUKÁČEK, v jehož správní radě jsou významné  československé osobnosti z oblastí umění, kultury i vzdělávaní: Slovenka roka a přednostka Anatomického ústavu Univerzity Komenského v Bratislavě Doc. et. Doc. MUDr. Eliška Kubíková, PhD., MPH, dlouholetý odborník a pedagog Ministerstva vnitra ČR plk. v.v., JUDr. RNDr. Vlastislav Man, MBA, československá hudební legenda Felix Slováček a proslulý režisér Juraj Jakubisko.

 

Celé odpoledne se neslo v příjemném podtónu, kde se potkali studenti se svými rodinami, ale i významní hosté, diplomati a partneři EUROPEAN INSTITUTE.

 

…………………………………………….

 

PR akce – sleva 30% na manažérské studium MBA, MPA, MPH a LL.M. pro zájemce v ČR a SR:

 

Na European inštitúte si môžu rozšíriť vzdelanie postgraduálnym manažérskym štúdiom manažéri súkromných  spoločností , ale aj  pracovníci štátnej správy. Absolventi získajú tituly MBA – Master of Business  Administration,  MPA – Master of Public Administration, MPH – Master od Public Health a LLM – Master of Laws. Od roku 2020 sme rozšírili certifikáciu IES London o doktorské programy  DBA, DPA, DrPH a LL.D. Snáď v dnešnej době nikto nepochybuje o doležitosti celoživotného vzdelávania v každom odbore.

 

Záujemcom o kvalitné a cenovo dostupné štúdium MBA, MPA, MPH  a  LL.M,  garantujeme  v  rámci  PR akcie zľavu  30  percent  do 31. 12. 2020 zo štandardnej ceny na všetky študijné programy, tablet zadarmo, on-line knižnicu BOOKPORT, VIP vstupenky do divadla Semafor v Prahe, do divadla Aréna v Bratislave, do Narodno pozorište u Beogradu alebo Boľšoho teatra v Moskve a budú zaradení do žrebovania o víkendový pobyt v hlavnom meste Veľkej Británie v Londýne. UKÁŽKOVÉ HODINY  GRÁTIS  REALIZUJME  v  EUROPEAN  INSTITUTE v  PRAHE  a  v  CANADIAN  INSTITUTE  v  BRATISLAVE.  Informácie o ukážkovej  hodine  alebo  prihláškach  na  štúdium  získate  na telefónnych číslach: (ČR) +420 730 850 858,  alebo (SR) +421 948 850 858 v Po-Pia v čase 14.00-18.00 hod.

 

Zdroj:

www.european-institute.cz

www.galeriemiro.cz