Studujte MBA, MPA a LL.M. pro manažery i pro státní správu na EUROPEAN INSTITUTE.

Získejte tablet, VIP vstupenky do Semaforu a romantický pobyt na státním zámku Sychrov

Manažeři soukromých společností ale i ministři, starostové a pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration) a LL.M. (Master of Laws).

Jedná se o zahraniční studijní programy, které jsou zaměřé na praxi. V ČR se však na ně nevztahuje zákon o vysokých školách, takže nejsou akreditovány MŠMT. EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION mimo mezinárodní spolupráce s Intitucemi z UK, Izraele, Kanady, Ruska a dalších státu mimo EU, spolupracuje také s předními univerzitami v rámci ČR, SR, Polska a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

Studijní programy na EUROPEAN INSTITUTE poskytují jak teoretické vzdělání v disciplínách managementu, tak zvládnutí nezbytných praktických manažerských dovedností, jakými jsou například řešení problémů, rozhodování a komunikace. Pokud chcete být úspěšní, už dávno nevydržíte s vědomostmi nabytými na vysoké škole až do svého důchodu. Manažeři se musí vzdělávat po celý život, zvyšovat si svou kvalifikaci a sledovat nové trendy. Naší studenti získají mimo vzdělání také tablet, VIP vstupenky do divadla Semafor a budou v losování o romantický pobyt na státním zámku Sychrov.

V posledních letech se vyprofilovalo několik oborů s odbornými specializacemi, které kladou důraz na management v konkrétní oblasti, například krizový a bezpečnostní management, Management ve veřejné správě, Management zdravotnictví, Finanční management a Business Management.

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila pobočku i na Slovensku a v roce 2018 spustí další novou pobočku i mimo EU v srbském Bělehradě.Kromě vzdělávacích aktivit se dlouhodobě a výrazně věnuje i charitativním projektům, podpoře společenských a sportovních akcí jako například podpoře nadací Pomozte dětem NROS a ČT, nadaci Archa Chantal založenou paní Chantal Poullain, Krása pomoci Miss World Taťány Gregor Kuchařové a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které proběhnou ve Španělském sále Pražského hradu, Českého plesu v Obecním domě, aktuálně sponzorství European Women’s Individual Chess Championship 2018 ve Vysokých Tatrách, a dne 28.10.2018 organizací tradiční oslavy státního svátku vzniku 1. Československé republiky, kde si ke 100. výročí pro své klienty, partnery a sympatizanty připravil exkluzivní program – V. ročník mezinárodní konference, slavnostní promoce, plétní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, šachovú simultanní partii s velmistry v Muzeu TGM a v 19:18hod. slavnostní program v podobě legendárního představení „Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou v divadle Semafor.

Zdroj: securitymanagin.cz